Vyplňování dotazníků  a anket

Určitě velmi dobře znáte různé webové stránky, které slibují uživatelům rychlý a snadný výdělek. Na internetu takových najdete plnou kopu. Drtivá většina z nich, možná až 99 %, nabízí pouze falešné sliby, a když dojde na „lámání chleba“, žádné peníze od nich nedostanete. Právě naopak, ještě vás nakonec o nějaké oškubou. Nejsem výjimka, na pár takových podvodů jsem bohužel narazil i já. Na netu se však dají najít i takové projekty, které skutečně umožňují běžným lidem možnost vydělat si. Jsou to především společnosti, které se zabývají vyplňováním online placených průzkumů a dotazníků. V tomto článku si pár takových společností představíme.

Do této kategorie budu tedy přidávat společnosti organizující vyplňování internetových anket a dotazníků, které jsou mnou ověřené. Pod pojmem „ověřené“ mám na mysli to, že s nimi mám pozitivní zkušenosti, což potvrzují zejména reálné peníze na mém bankovním účtu. 

Placené dotazníky, resp. průzkumy za peníze jsou ideálním způsobem, jak si studenti mohou přivydělat při škole, zaměstnaní při práci, senioři v důchodu, ale i maminky na mateřské dovolené. Je to seriózní způsob, jak si něco navíc mohou vydělat i zdravotně postižení. Vyplňování dotazníků je prostě vhodné pro kohokoliv, kdo hledá drobný výdělek na přilepšení bez přehnaných očekávání. Nejedná se o podvod, registrace do níže uvedených společností je vždy zdarma, nikdy neplatíte žádné vstupní ani měsíční poplatky. 

Marketagent

Jde o společnost, která působí mezinárodně ve více než 100 zemích po celém světě a pracuje s více než 30 světovými jazyky. Výjimkou není ani čeština. V průběhu roku provede více než 800 průzkumů a každodenně se přidá do její databáze přibližně 400 nových členů.

Marketagent spolupracuje jak s výzkumnými firmami, resp. se zadavateli průzkumů, kteří potřebují provést rychlý a levný průzkum, tak s registrovanými tazateli, kteří se za malou peněžní odměnu mohou těchto průzkumů zúčastnit. Část peněz, které Marketagent získá od zadavatelů a výzkumníků, totiž rozděluje mezi své členy, čili mezi vás. A to jen za vyjádření vašeho názoru! Jsem u nich zaregistrovaný něco přes 10 měsíců a doposud jsem se zúčastnil 25 online anket. Rozdíl oproti „klikačkám“ je v tom, že na výplatní minimum zde nemusíte čekat rok.

 • Doporučuji si stránku přepnout do českého jazyka.

 • Za registraci dostáváte 150 bodů, od 200 bodů si můžete výdělek poslat na svůj účet. To znamená, že se stačí zúčastnit 1–2 anket, za které získáte alespoň 50 bodů, a můžete si peníze poslat na účet.

 • Za jednu online anketu/dotazník můžete dostat 20 až 250 bodů.

 • Dosažené body si můžete vyměnit buď za peníze, za nějaké produkty nebo je darovat na charitu. Za 100 bodů máte 27 Kč.

 • Pozvánky na placené dotazníky budou chodit do vaší e-mailové schránky. Nejlépe je reagovat na ně co nejdříve, protože vždy je potřebný jen určitý počet odpovědí (platí o všech v tomto článku uvedených dotazníkových společnostech). Pokud vyplnění dotazníku odložíte na později, může se stát, že vás předběhnou jiní respondenti a dotazník už nebude aktuální.

 • Peníze je možné poslat na bankovní účet, PayPal anebo na Moneybookers (Skrill).

 • Za každého přivedeného člověka, který se zúčastní alespoň jedné ankety, dostanete 100 bodů, tedy 27 Kč.

 • Společnost spolehlivě vyplácí. Během zmiňovaných 10 měsíců je můj výdělek více než 2000 Kč. Konkrétní příjmy však závisí to na tom, jak často budete zváni do online průzkumů. Mě pozvali zatím jen 25 krát, někdo jiný však mohl být pozván i 100 krát.

 • Doporučuji stáhnout si do svého smartphonu aplikaci od Marketagent, aktivovat si oznámení prohlížeče a sledovat “kolotoč průzkumů”. Jen díky těmto 3 věcem mi narostl počet pozvánek o 100 %.

 • Marketagent vyplatí registrovaným tazatelům každý rok přes 50 milionů korun. Proč si z tohoto balíku neukousnout menší sumičku pro sebe?

 • Registrovat se můžete kliknutím na obrázek níže. Pokud vám tyto informace nestačí, pročtěte si článek výzkumy na internetu s Marketagent, ve kterém se samostatně věnuji této společnosti.

 

Český národní panel

Český národní panel je další seriózní společností, která se věnuje online průzkumu veřejného mínění. Každý zaregistrovaný člen získává možnost zúčastnit se na placených výzkumech, které probíhají formou internetových dotazníků/anket. Za kompletní vyplnění online dotazníku, tedy pokud odpovíte na všechny otázky, získáváte odměnu ve formě bodů (oplatek). Tyto oplatky budete moci v budoucnosti směnit za reálné peníze či hodnotné ceny, nebo je darovat na dobročinné účely. Respondenti národního panelu mohou být osloveni také k účasti na dalších typech výzkumu trhu, např. skupinových diskusích. V těchto případech je uživatel oslovený speciální pozvánkou (zatím se mi to ještě nestalo, takže nevím jak).

 

V krátkosti uvádím pár výhod:

 • Registrace je zdarma. Nejdříve musíte vyplnit krátký registrační formulář, následně vám do emailové schránky přijde potvrzení a zároveň druhý registrační formulář. Po vyplnění vašich údajů se můžete přihlásit na stránku Českého národního panelu.

 • V kategorii „Profil“ bude potřeba vyplnit 12 položek, resp. mini dotazníků, ze všech oblastí – auto, finance, cestování, nákupy atd. Na základě těchto profilů vám budou zasílány ankety/dotazníky.

 • O aktuálních anketách budete informováni zprávou na vaši e-mailovou adresu.

 • Poměr mezi oplatkami a hotovostí je 10:1. To znamená, že za 4 000 nasbíraných oplatek máte 400 Kč. Výplatní minimum je 2 000 oplatek, tedy cca 200 Kč.

 • Za registraci dostáváte 50 oplatek, za vyplnění internetové ankety 20 až 250 oplatek, za doporučení svým známým 250 oplatek.

 • Minimální věk pro registraci je 15 let.

 • Každý člen může provést jen jednu registraci, pro naše východní sousedy doporučuji Slovenský národný panel.

 • Český národní panel posílá nejvíce internetových dotazníků ze všech společností zmiňovaných v tomto článku.

 • Registrovat se můžete kliknutím na obrázek níže. Pokud vám tyto informace nestačí, přečtěte si článek online výzkumy s Českým národním panelem, ve kterém se samostatně věnuji této společnosti.

 • Při registraci vypište údaje pravdivě, a to včetně telefonního čísla, protože vám budou volat, aby si ověřili vaše údaje. Je to seriózní společnost!

 

Mobrog

Jedná se o nabídku společnosti pro průzkum trhu Dr. Grieger & Cie z Německa. Mobrog.com momentálně působí v 60 zemích a realizuje celosvětové online průzkumy prostřednictvím internetu a aplikace pro smartphony. Průzkumy jsou z oblasti vědy a průzkumu trhu. Výzkumníci a společnosti mají zájem o váš názor, aby dále vyvíjeli své produkty a služby.

 

 • Po registraci je nutné vyplnit svůj profil (vypíšete cca 15 mini dotazníků), na jehož základě vás budou zvát na průzkum. Potom už musíte jen čekat.

 • K průzkumu můžete být pozváni buď emailem nebo pomocí aplikace na vašem smartphonu.

 • Za účast na online průzkumu mobrog.com/cz  slibuje odměnu 15 až 100 Kč.

 • Vyplácení odměn probíhá přes PayPal peněženku, jen co dosáhnete na výplatní minimum 120 Kč (je třeba se zúčastnit 2 až 5 online průzkumů).

 • Pokud pozvete svého přítele a ten se zaregistruje, můžete dostat odměnu 20 Kč. Podmínkou je, že váš přítel musí úspěšně dokončit 3 průzkumy. Je možné pozvat neomezené množství přátel.

 • Jeden uživatel může mít jen jeden účet. Účast na průzkumech není povinná.

 • Členství můžete kdykoliv zrušit.

 • Společnost Mobrog v České republice teprve začíná, proto je pozvánek na vyplňování anket zatím poměrně málo. Je třeba být však trpělivý a počkat, než se rozeběhnou, resp. než je začnou oslovovat inzerující firmy. Pokud vám výše uvedené informace nestačí, přečtěte si o projektu Mobrog mou recenzi.

 

E-Research-Global

E-Research-Global je původně americký výzkumný systém, který shromažďuje veřejné mínění už od roku 2003, je otevřený pro testery z více než sedmdesáti zemí a pracuje s více než dvaceti světovými jazyky včetně češtiny a slovenštiny. K registraci musíte dosáhnout věku alespoň šestnácti let a pak už vám stačí jen aktivní email, případně se můžete registrovat i pomocí svého účtu na Facebooku nebo Google.

 

 • Stránka se dá přepnout do českého jazyka, ale ta čeština není nejlepší. Počítejte s tím, že než to všechno vyluštíte, zabere vám to pár minut. Nenechte se tím ale odradit.

 • Za vyplnění jedné dvacetiminutové ankety nabízí e-Research-Global až dva dolary.

 • Výplata od dvou dolarů, stačí vyplnit 1-2 online dotazníky a můžete si poslat vydělané peníze na svůj účet. Výhodou tedy je, že nemusíte čekat na svou odměnu rok, ale získané peníze dostanete téměř okamžitě.

 • Pro vyplácení odměn je nutné mít založený účet na PayPal. Paypal je internetová peněženka(platební systém), pomocí které lze posílat nebo přijímat peníze. V podstatě je to něco podobného jako internetbanking. Založení účtu je jednoduché, zabere vám to pár minut. Registrace a používání PayPalu je zdarma. 

 

Talk Online Panel

Tato rakouská společnost se zabývá průzkumem trhu prostřednictvím online dotazníků, individuálních konzultací, studií a využíváním standardních nástrojů a produktů. Talkonlinepanel.com/cz  je členem ESOMAR, VMÖ, MMA Austria a IAB-Austria a plně dodržuje principy ESOMAR při všech průzkumech na všech trzích.

 

 • Za každý kompletně vyplněný online dotazník dostáváte body na vaše konto. Ty potom můžete vyměnit za různé atraktivní ceny, např. hotovost na bankovní účet, dárkové poukazy atd.

 • Automaticky máte možnost zúčastnit se zajímavých soutěží o skvělé ceny.

 • V následující tabulce zjistíte, kolik bodů můžete v průměru získat za danou aktivitu:

 

 

Akce Body Odměna

Nová registrace 1527 Kč

Průzkum (doba trvání: 5 min)510 Kč

Průzkum (doba trvání: 10 min)1020 Kč

Průzkum (doba trvání: 20 min)2040 Kč

Průzkum (doba trvání: 30 min)3060 Kč

Průzkum (doba trvání: 40 min)4080 Kč

 

 • Členství je zdarma, registrovat se mohou osoby starší 15 let.

 • Je možné vytvořit si jen jeden účet. Při registraci vyplňujte údaje pravdivě.

 • Zodpovědně a pravdivě vyplňte také váš profil, protože na základě něho vás budou zvát do internetových průzkumů.

 • Spolupráci můžete kdykoliv přerušit.

 • Jedinou nevýhodou je pro mě až příliš vysoké výplatní minimum – 360 Kč.

 • Společnost Talk Online Panel v České republice v podstatě začíná, proto je pozvánek na vyplňování placených anket a dotazníků zatím poměrně málo. Je však třeba být trpělivý a počkat, než se rozběhnou, resp. než je začnou oslovovat inzerující společnosti.

 

Glaxes

Glaxes sbírají názory hlavně velkým firmám, které chtějí vědět, jak si mezi lidmi stojí jejich nový produkt, reklama nebo kampaň, co si lidé myslí o jejich webových stránkách, a zda by nebylo lepší něco upravit nebo pozměnit.  K účasti na průzkumech se může přihlásit kdokoliv, Glaxes.com přijímá testery napříč věkovým, sociálním i geografickým spektrem. Je tedy úplně jedno, jste-li dvacetiletý student z Prahy nebo pětapadesátiletý kuchař z jižní Moravy. 

 

 • Při registraci se vás Glaxes bude ptát na pár věcí o vaší osobě a na základě těchto informací pak dostáváte jen ty dotazníky, které se k vám hodí, a na které můžete firmám relevantně odpovědět. Nemělo by se proto stát, že vás dotazník bude vyloženě nudit nebo nebudete vědět, zda si vůbec o dané věci něco myslíte.

 • Za každý dokončený průzkum dostanete odměnu v bodech, obvykle 500 až 3000, které pak můžete směnit za peníze nebo třeba darovat na charitativní účely.

 • Peníze si můžete vyplatit hned, jak dosáhnete hranici 5000 bodů.

 • Odměny jsou vypláceny prostřednictvím účtu na PayPal, takže pokud PayPal zatím nevyužíváte, je dobré si jej zařídit. 

 • Glaxes (ani ostatní společnosti zmíněné v tomto článku) neposkytuje svým klientům žádné vaše údaje. Klienti Glaxes.com dostanou pouze vyhodnocení a analýzy průzkumu v souhrnné formě (např. tabulky, grafy). Společnost je zároveň členem organizace pro mezinárodní výzkum trhu ESOMAR, takže se nemusíte bát, že někdo zneužije vaše osobní údaje.

 

Populace.cz

Populace.cz je další společnost, díky které máte možnost vyjádřit své názory a postoje. Svojí účastí přispějete k poznatkům o aktuálních tématech v sociální realitě, která vás obklopuje. Odměna za vyplnění dotazníku je odstupňovaná na základě jeho délky a náročnosti. Zpravidla je to 20 až 60 Kč. Kromě vyplňování online dotazníků je možné zúčastnit se také telefonického rozhovoru a skupinové diskuze. V těchto případech jsou odměny samozřejmě o mnoho vyšší.

 

 • Registrace je zdarma a spolupráci můžete kdykoliv zrušit.

 • Po registraci je potřeba vyplnit osobní dotazník, na jehož základě vám budou zasílány placené ankety/dotazníky.

 • Velkou výhodou v porovnaní s jinými společnostmi, které zmiňuji v tomto článku, je fakt, že tu neexistuje výplatní minimum. Peníze, které získáte za vyplnění dotazníků, vám budou zaslány na váš bankovní účet vždy jednou za tři měsíce, a to i za předpokladu, že nasbíráte jen 10 Kč. Nemusíte tedy čekat do doby, než nasbíráte určitý obnos…

 • Registrovat se mohou jen osoby starší 18 let. V nejbližší době však chystají možnost registrace pro celé rodiny.

 • Mírnou nevýhodou webu Populace je podle mě absence partnerského programu. Za doporučení tohoto výdělku svým známým a přátelům nedostáváte nic.

 • Máte možnost zúčastnit se různých soutěží a vyhrát věcné ceny.

 • Více informací, a také mé zkušenosti, si můžete přečíst v článku – online průzkum trhu se společností populace.cz. Pro naše východní sousedy doporučuji www.populacia.sk.

 

iVýzkumy

Stejně tak jako v předcházejících případech i ve firmě ivyzkumy.cz dostáváte za účast určitý počet bodů, resp. kreditů. Ty můžete v budoucnosti buďto vyměnit za peníze v kurzu 10 kreditů = 1 Kč, darovat je na dobročinné účely nebo získat poukázky na nákup zboží v internetových i kamenných obchodech, např. Mall.cz. Odměna za účast v online anketě se pohybuje v rozmezí 100 až 250 kreditů, i když samotná společnost iVýzkumy uvádí až 75 Kč, což představuje 750 kreditů. Výše kreditů závisí především na délce a složitosti internetového dotazníku.

 

Kromě vyplňování obyčejných dotazníků jsou také další možnosti, jak se zúčastnit online výzkumu:

 • internetové diskuze,

 • mobilní výzkumy,

 • telefonické výzkumy,

 • SMS výzkumy.

 

Peníze vám společnost iVyzkumy doručí poštovní poukázkou na vaši adresu. Minimální výše převodu na hotovost je 300 Kč (3 000 kreditů). V některých typech výzkumů (např. internetové diskuze) dostávají účastníci přímo finanční odměnu, obvykle ve výšce 300 až 1000 Kč. Pokud vás to oslovilo, více informací si můžete přečíst na webové stránce společnosti. To nejpodstatnější jsem snad napsal. Pokud máte nějaké otázky, pročtěte si nejčastější dotazy registrovaných uživatelů na webu www.ivyzkumy.cz. Pro naše východní sousedy doporučuji www.ivyskumy.sk.

 

Daedalus Online

Daedalus Online provádí internetové průzkumy pro různé společnosti v Rumunsku, Evropě a USA. Jde o průzkumy v různých oblastech, například TV reklamy, nových produktů na trhu a měření spokojenosti zákazníka. Společnost je členem ESOMAR od roku 2012.

 

 • odměna za vyplnění ankety je odstupňována podle délky. Pokud vám vyplnění dotazníku zabere více než 30 minut, dostanete maximální počet bodů – 150,

 • v případě, že dostanete pozvánku do placeného průzkumu, a po vyplnění části dotazníku dostanete zprávu, že “váš profil neodpovídá”, získáte alespoň 20 bodů,

 • jakmile dosáhnete na 1 000 bodů, můžete si je směnit za hotovost,

 • 100 bodů se rovná 27 Kč,

 • kdykoliv můžete požádat o smazání svých dat a ukončit tak spolupráci.

 

V této společnosti jsem registrován již od roku 2012-2013. Doposud to nebylo bůhvíco, v podstatě se dá říci, že za ty tři roky jsem nedostal ani jednu pozvánku do průzkumu. V roce 2015 se však vše změnilo. To je hlavní důvod, proč jsem se Daedalus Online rozhodl zařadit do tohoto článku. Registrovat se můžete na jejich oficiální stránce daedalusonline.eu (bez www), pozorně si však přečtěte pravidla a podmínky spolupráce, je totiž možné, že jsem něco zásadního přehlédl.

 

Upozornění: od pár lidí jsem na e-mail dostal zprávu, že firma Daedalus online je podvod, resp. že si neplní své povinnosti a nevyplácí. Já osobně s nimi nemám špatné zkušenosti, ale považuji za nutné vás na to upozornit. Zvažte tedy registraci do této společnosti. 

 

Níže naleznete seznam dalších dotazníkových firem, se kterými ale nemám žádné zkušenosti. Některé už možná nefungují. V každém případě, některé firmy nenabízí za vyplnění dotazníku finanční odměnu, ale jen věcné ceny – poukázky na nákup, předplatné časopisů, hračky atd.

Mnforce-panel.cz

Online komunita lidí, která v Čechách čítá zhruba dvacet čtyři tisíc aktivních členů. Za vyplnění dotazníků slibuje Mnforce ePanel nejen finance, ale i výherní losy. Mezi výhrami je třeba elektronika nebo zájezd.​

 

Vydelek-emailem.cz

Panel pro průzkumy veřejného mínění. Svým registrovaným uživatelům slibuje web Vydělej emailem až sto korun za jednu anketu. Z mého pohledu vypadá stránka spíše nedůvěryhodně.

 

Mujpanel.cz

Další online panel, který testuje názory svých uživatelů hlavně v oblasti marketingu a sociologie. Za účast v anketách můžete na Můj panel dostat nejen peníze, ale i věcné odměny jako foťák, netbook nebo iphone.

 

Czpanel.datadiggers-mr.com

I na Datadiggers se můžete zúčastnit průzkumu názorů. Nejčastějšími tématy jsou každodenní věci jako váš telefon, automobil, oblíbené destinace a podobně. Svou aktivitu můžete vyměnit za peníze nebo poukazy na nákup do známých českých eshopů.

 

Askgfk.cz

Další z internetových průzkumníků zaměřující se na to, co si veřejnost myslí pokud jde o zdraví, technologie, nakupování atd. Za svou práci při vyplňování si můžete u GfK Online klub říct o peníze nebo poukázky na slevy do různých eshopů.

 

Nazoryzakazniku.cz

Internetový panel, který patří společnostem Tesco a dunhumby. Za účast v anketách dostáváte body, které si pak můžete nechat přepsat na svou Tesco Club card nebo směnit za poukázky do eshopu Mall.cz. Body na stránce Názory zákazníků nelze změnit za hotovost!

 

My-map.eu/cz – CASI TNS AISA.

Stránky výzkumného panelu Kantar TNS. O nových průzkumech jsou uživatelé informováni pomocí SMS.

 

CZ-jtnpanel.com

Panel JTN je on-line společenství, které umožňuje registrovaným členům vyjádřit svůj názor na nové produkty a služby. Jde o jednoduchou a zábavnou metodu, jak se dozvědět více o produktech, které denně používáte, a ještě je ohodnotit. Na oplátku vám společnost za účast v průzkumech přidělí JTN body, které si později budete moci směnit za peníze. 

 

Dsanketa.cz 

DS Anketa je panel uživatelů tvořený vzorkem lidí z celé České republiky a Slovenska, kteří se mohou účastnit výzkumu trhu. Výplatu dostane uživatel po každém úspěšně dokončeném dotazníku přímo na účet.

 

Prosebe.cz

Prosebe je další společnost, která vám za vaše názory pošle peníze. Každá účast v průzkumu je ohodnocena částkou až třicet korun, své odměny si můžete nechat vyplatit nebo jimi obdarovat některou ze známých českých neziskových organizací.

 

On-line.datamar.cz

I Datamar chce znát názory svých respondentů z mnoha oblastí našich životů a za pomoc nabízí finanční odměnu. Peníze jsou uživatelům vypláceny automaticky vždy po dosažení dvousetkorunového minima.

 

Cennenazory.cz

Stránka Cenné názory nabízí svým uživatelům širokou škálu dotazníků, účast na domácích studiích nebo testování nových výrobků. Na oplátku za své služby můžete získat poukazy na nákup do sítí prodejen Tesco nebo Mall.cz. Body nelze změnit za peníze!

 

Zahraniční průzkumné firmy

Pokud si chcete vydělat na online průzkumech ještě více a ovládáte některý ze světových jazyků, doporučuji zaregistrovat se i do zahraničních průzkumných společností. Většina z nich přijímá tazatele z celého světa, čili i z ČR nebo SR. Pár z nich má dokonce podporu i v češtině nebo slovenštině.

Každopádně pro většinu zahraničních průzkumných firem bude potřebná znalost angličtiny, případně němčiny, španělštiny či jiného jazyka. Výhodou jsou, logicky, větší odměny za vyplněné dotazníky, a tím pádem i větší výdělky.

 

Prize Rebel

Vydělávejte peníze online prakticky bez práce, jen za to, že s někým sdílíte svůj názor – samozřejmě zcela diskrétním způsobem! Stovky různých značek chtějí vědět, jaký dělají dojem na potenciální zákazníky, a právě v tom je vaše šance. Komunita Prizerebel.com, která má osm milionů členů a na odměnách vyplácí ročně miliony dolarů, lepší pozvánka snad ani neexistuje, že? Registrace vám zabere jen několik minut, založíte si profil a začnete vydělávat. Vytvořte si jednoduchý pasivní příjem, pozvěte přátele a získejte zajímavou provizi. Vyplňujte placené průzkumy a odměny na sebe nenechají dlouho čekat.

 

Clix Sense

Výdělek na internetu nemusí být jen o dotaznících. Pokud vás už odpovídání na otázky přestalo bavit, zkuste ClixSense.com, kde peníze dostáváte za nejrůznější úkoly. Peníze za splněné úkoly si můžete nechat proplatit již od pár dolarů. Stačí vlastnit internetovou peněženku Dwolla, Payoneer, Skrill nebo Tango Card a své vydělané peníze dostanete už do pěti pracovních dnů. Clixsense je podle našeho názoru jednou z nejlépe placených průzkumných stránek na trhu. Na internetu má jednoznačně nejlepší hodnocení. Zaregistrujte se do služby ClixSense a začněte vydělávat peníze za své online aktivity, včetně placených průzkumů, návštěv webů, nákupů online, bezplatných nabídek a mnoho dalších.

 

Branded Survey

Dotazníky pro zájemce z celého světa s možností vyplácet své vydělané peníze přes Branded Pay nebo PayPal. Vybrat si však můžete i z poměrně rozsáhlé nabídky kupónů určených pro Amazon, iTunes, Starbucks nebo Walmart, případně i do vybraných restauračních zařízení. Výplatní minimum je 1000 bodů, což představuje 13 amerických dolarů. Za jeden kompletně dokončený průzkum zíkate 50 až 200 bodů. Nemusíte se ale bát, výplatního minima 13 dolarů dosáhnete velmi rychle, protože pozvánky na vyplnění dotazníků chodí poměrně často. Jen za 2 týdny jsme dostali až 8 pozvánek. Samozřejmostí je i affiliate program pro přátele. Když nějakého přivedete, získáte pasivní příjem za jakoukoliv jejich aktivitu.

 

Dollar Clix

Získejte peníze jen za to, že poodhalíte svůj názor. Zcela diskrétně, zcela jednoduše, DollarClix.com totiž nabízí možnost vydělávat prostřednictvím online placených průzkumů. Více než tři roky na trhu, zázemí prověřené společnosti a stovky aktivních členů. Výdělek na internetu k vám může přijít i takto jednoduše. Dotazníky a ankety můžete vyplňovat i přes mobil, za každodenní aktivitu se vám pak sčítají bonusy, díky kterým svůj příjem ještě znásobíte. Každý den přibývají stovky nových dotazníků. Různá témata, průzkumy trhu doslova od A do Z. Vyberte si, co je vašemu srdci blízké, a začněte s drobným přivýdělkem, který se později může rozrůst na pěkný pasivní příjem. Nikdy není pozdě začít, ale čím dříve to zkusíte, tím zajímavější finance na vás čekají.

 

Ipsos I-Say

Další zajímavou společností, která se věnuje průzkumem trhu online, je Ipsos I-say. Opět jde o firmu, která působí mezinárodně, čili kromě USA funguje i v dalších 100 zemích na všech kontinentech. Tato společnost funguje již 40 let a má více než 3 miliony spokojených respondentů, kteří si tímto způsobem přilepší pár dolarů ke své výplatě (důchodu či mateřskému příspěvku). Jakmile nasbíráte 500 bodů, můžete si požádat o vyplacení odměny – a je jen na vás, zda se vyrovnáte finančně nebo prostřednictvím kupónů. Výplata hotovosti probíhá přes internetovou peněženku Paypal. Co dodat? Snad jen to, že 100 bodů = 1 dolar. Výplatního minima však dosáhnete rychle, protože se v průměru můžete dostat až k 8 průzkumům měsíčně.

 

Paidviewpoint

Tato firma má sídlo v americkém San Francisku ve státě Kalifornie. Registrovat se ale mohou uživatelé nejen z USA, ale i z dalších zemí, protože Paidviewpoint.com působí celosvětově. Tato průzkumná stránka nabízí milý bonus pro nováčky. Za registraci se připíše na vaše konto jeden dolar. Dotazníky lze vyplňovat z pohodlí domova jak přes PC, tak samozřejmě i z mobilu či tabletu. Mají suverénně nejlepší refferal systém odměňování. Pokud doporučíte tento online výdělek i svým přátelům, známým, případně i neznámým lidem můžete si vydělat ještě více. Takto si můžete zajistit celkem slušný pasivní příjem.

 

Yougov

Napadlo vás někdy, že zdlouhavě vyplňujete online ankety, a vlastně se pak ani nedozvíte, k jakému výsledku zadavatel dospěl? Tak na to zapomeňte, nyní je tu Yougov.com, který vás za vyplnění dotazníku nejen odmění, ale hlavně si jeho výsledky můžete také vyhledat na úvodní stránce. Je zde mnoho různých odměn, z nichž jsou jednoznačně nejzajímavější předplacené dárkové karty na nákup v různých internetových i kamenných obchodech a také finanční hotovost. Všechny průzkumy YouGov jsou vyplněny online a v čase, který je pro vás vhodný.

 

Survey Savvy

Čím více příležitostí a způsobů, jak vydělat peníze, tím lépe. SurveySavvy.comse tohoto hesla drží, a proto je na této stránce více způsobů, jak se dostat k penězům. Jedním z nich je klasické vyplňování placených anket a dotazníků, které je všude běžné. K dispozici jsou ale i průzkumy veřejného mínění či bonusový program, který spočívá v tom, že stačí na stránku přivést pár vašich přátel a známých a sbírat peníze i za jejich aktivitu na webu. Výplata je možná již od jednoho dolaru! Nejste členem SurveySavvy? Přidejte se nyní!

 

Greenpanthera

Se zeleným panterem se vydělává trochu jinak. Kromě klasických internetových dotazníků se na Greenpanthera.com dá vydělat i formou vratných peněz. A to tak, že se proklikne na stránky partnerského e-shopu, něco si koupíte a na základě toho, kolik peněz jste utratili, je vám určitá část z nich vrácena zpět. Kdo by to byl řekl, že utrácením peněz můžete nějaké peníze také získat, a to velmi rychle na váš PayPal účet? Staňte se členem a ušetřete! Zapojte se do průzkumů a získejte odměny za váš názor! Získejte peníze za průzkumy, nákupy, nabídky a další.

 
 

Myiyo

Společnost Myiyo.com je zde již více než deset let, během nichž pronikla do všech větších evropských států a dokonce i do Jižní Ameriky. Původně německá výzkumná společnost odměňuje za vyplňování dotazníků na různá témata a vždy platí, že čím delší dotazník, tím vyšší odměna. Výplata je možná již od dvaceti eur, a to prostřednictvím internetové peněženky PayPal. Pracovat můžete kdy chcete a  bez závazku. Členství je zcela bezplatné. Vydělejte peníze výměnou za váš názor. Sbírejte body za každý průzkum, který budete dělat!

Toluna

Říkáte, že nevíte, komu vyplňováním dotazníků vlastně pomáháte? Na stránce Toluna.com denně hledají pomoc a váš názor takové značky jako Disney, Sony nebo třeba automobilka Fiat. Za váš názor zde na vás čekají body, které se dají vyměnit za nejrůznější odměny. Kromě hmotných výhod, různých slev a nákupních poukazů můžete získat i to, co každý z nás potřebuje asi nejvíce – hotové peníze. Z našeho pohledu je Toluna skvělou volbou. Toluna je nejrychleji rostoucí komunitou v oblasti hlasování a názorů na světě!

 

Spidermetrix

Proč nevyužít možnost dostat body směnitelné za odměny a peníze už za takové základní věci, jako je vyplnění údajů v profilu nebo vyplnění zkušebního dotazníku? Spidermetrix.com vám takový bonus na začátek dá a za vaše odpovědi ve skutečných průzkumech pak získáte body odpovídající reálným penězům. Jen pár kliknutí vás dělí od úspěšné registrace a pár minut vašeho času od první výplaty, kterou vám Spidermetrix pošle na váš PayPal účet.

 

MyPanelLab

Stačí jen pár kliknutí a už jste členem MyPanelLab.com, dotazníkového panelu, který sbírá názory lidí po celém světě. Za jeden placený dotazník si zde můžete vydělat až 4,5 €, v závislosti na jeho délce a důležitosti. Upozornění na nové ankety a dotazníky chodí emailem, máte však záruku, že vám ho tato společnost nebude spamovat nechtěnými reklamami. Vyplňovat je možné na počítači, tabletu i mobilním telefonu, takže vám v cestě za přivýdělku nebrání opravdu nic. Mypanellab je jednoduchý způsob, jak vydělat peníze bez opuštění vašeho domova.

 

Hiving

Společnost Hiving.com se nezabývá pouze dotazníky a anketami, ale i testováním různých produktů a získáváním zpětné vazby pro výrobce. Zaregistrovat se můžete dokonce i jedním kliknutím přes váš profil na Facebooku. Kromě platby přes PayPal je možné nechávat se vyplatit také ve formě poukázek na nákup v největším světovém e-shopu Amazon.com nebo vydělané peníze poskytnout charitě. Zisk máte i z toho, když na stránku přivedete nového člena. Vydělávání na internetu tedy může být i zábava.

 

ACOP

Pět až deset minut denně si jistě najde každý. Proč je tedy nevyužít efektivně? Stránka acop.com, tedy American Consumer Opinion, vám za pár minut vašeho času a za váš názor na různé problematiky nabízí odměnu ve formě hotovosti i dárkových poukazů do různých obchodů. Stačí se jen zaregistrovat (samozřejmě zdarma) a pak čekat, dokud vám nepřijde první výzva k vyplnění dotazníku. ACOP má v zásobě stovky různých placených průzkumů ročně, takže je ten správný čas to zkusit.

 

FutureTalkers 

Chcete si přivydělat pár eur a ještě k tomu mít přehled o tom, co chystají do budoucna vaše oblíbené značky? Stránka FutureTalkers.com vám to umožní. V dotazníkových průzkumech, kterých se zúčastníte, dostanete příležitost ovlivnit svým názorem vývoj nových produktů velkých i malých světových hráčů na různých trzích. Navíc za každou vyplněnou anketu dostanete peněžní odměnuna vaši PayPal peněženku. Stát se členem Future Talkers znamená, že váš názor bude slyšet!

 

Global Test Market

Global Test Market je další firmou, která sbírá data o tom, co si její uživatelé myslí. Nejčastěji chce znát názory na spotřební produkty, aktuální dění, vaše pocity z nově otevřené restaurace nebo filmu, který právě jde do kin. Témata výzkumů jsou různorodá. Komunita Globaltestmarket.com má zastoupení a členy v 49 zemích. V některých zemích nabízí Globaltestmarket svým uživatelům jako odměnu za účast v anketě i vstup do firemní loterie, v níž mohou vítězové získat jako denní výhru hotovost v přepočtu v hodnotě 5 000 Kč nebo jednou za čtvrt roku 440 000 Kč.

 

Technical Advisory Board

Pomozte utvářet budoucnost technologií! Na to láká Technology advisory board, další ze stránek zaměřených na internetové placené průzkumy. A my k tomu ještě dodáme – a vydělejte si nějaké to euro navíc. Jeden získaný bod se rovná jedné anglické penci, potřebujete jich minimálně 2 500, abyste mohli požádat o výplatu. Ale nebojte se, dlouho čekat nebudete. Hlad po názorech neutichá a jedna anketa střídá druhou. Nudit se určitě nebudete. Po dokončení průzkumu dostanete $ 7 na $ 25.

 

PermissionResearch

PermissionResearch sbírá od více než dvou milionů členů na celém světě informace, na jejichž základě pak ovlivňuje fungování celého internetu. Samozřejmě, že čas jsou peníze a váš čas něco stojí. Na to permissionresearch.com myslí a za vyplněné dotazníky si můžete nechat vyplatit peníze, poslat dárkové poukazy, nebo pomoci neziskové organizaci Trees for the Future, která se snaží zlepšovat životní prostředí v rozvojových zemích.

 

OpinionWorld 

Název mluví sám za sebe. Opinionworld.com je světem názorů a také světem, kde si snadno a rychle můžete přivydělat na internetu. Každý z vás si tedy může přilepšit. Výplata je možná klasicky přes PayPal, v kurzu jsou ale i alternativy v podobě nákupních poukázek do Amazonu, iTunes a dalších obchodů. Existují všechny druhy online průzkumů, kterých se můžete zúčastnit, a jakmile se stanete členem, můžete začít okamžitě jednat. Navíc, každé čtvrtletí se soutěží v loterii o v přepočtu 144 000 korun.

 

OpinionSquare

Televizní stanice používají měření sledovanosti, aby zjistily, jakou odezvu má která relace. Podobným způsobem to funguje i u ostatních společností, které si zadávají online průzkumy pro zjištění situace na trhu. S OpinionSquare.com se jich můžete zúčastnit i vy a navíc si za jejich vyplňování i vyděláte. Kromě toho máte možnost zapojit se i do soutěže o v přepočtu téměř 3 miliony korun! Připojte se k Opinion Square spotřebitelům a dostaňte zaplaceno skutečnou hotovost!

 

PanelOpinea

Od čtyřiceti pencí do tří liber za jeden vyplněný dotazník si vyděláte na britské stránce Panelopinea.co.uk. Už při pěti vydělaných librách si můžete nechat odměnu převést na váš účet PayPal, nebo si nechat vystavit nákupní poukázkudo internetového gigantu Amazon.com. Peníze vám přijdou do 48 hodin, takže na výsledky své práce nikdy nečekáte příliš dlouho. V našich očích je PanelOpinea také spolehlivou příležitostí přivydělat si.

 

MySoapBox

Ani největší společnosti by se neobešly bez názoru a zpětné vazby od svých zákazníků. Své favority můžete podpořit pomocí dotazníků na stránce MySoapBox.com, která vám za čas strávený poctivým vyplňováním ještě k tomu poskytne odměnu. K dispozici jsou nejrůznější dárkové karty a výhody, které můžete za odměnu využít. No tak vzhůru na to – řekněte světu svůj názor a buďte za to odměněni.

 

Tellwut

Tellwut provádí internetové průzkumy pro různé společnosti v USA a Kanadě. Jedná se o průzkumy v různých oblastech, jako je televizní reklama, nové produkty na trhu a měření spokojenosti zákazníků. Tellwut je zajímavá platforma dostupná pro občany USA a Kanady starší 18 let. Nabízí možnost nejen odpovědět, ale také vytvořit vlastní průzkumy. Za splnění každého placeného dotazníku získáte určitý počet bodů. Dostanete jen sto bodů pouze za vytvoření účtu, pak můžete získat odměnu v rozmezí od 5 do 2000 bodů za zodpovězení dotazníku. Jeden americký dolar má hodnotu 400 bodů a své odměny můžete vybrat ze součtu 4000 bodů (10 dolarů). Online ankety jak společností, tak lidí, oba placené! Dárkové poukazy na nákupy, kávu a různé další produkty. Možnost uplatnit body za odměny od 4000 bodů ($ 10). K dispozici od 18 let v Kanadě a USA. Velkorysé odměny pro přítele doporučení systému. Budete sdílet více informací o sobě? Jako bonus získáte 100 extra bodů. Možnost vytvořit až dva vlastní dotazníky týdně. Více než půl milionu spokojených uživatelů. Užívání on-line průzkumy s Tellwut.com se zdá být opravdu skvělý způsob, jak udělat nějaké peníze navíc .

 

e-Anketa Průzkumy

e-Ankety fungují od roku 1997 a poskytují body pro vaše odpovědi na otázky různého zaměření. Většina dotazníků se týká televizních pořadů a reklam , tj. Věcí, které máte každý den ve vašich očích. Počet zaslaných dotazníků se liší v závislosti na aktuální sezóně, v některých případech můžete dotazník obdržet i dvakrát denně. Musíte získat minimálně 3750 bodů (3 dolary) pro výplatu , ale hodnota bodů je variabilní a zvyšuje se s jejich číslem (například 7250 bodů již má hodnotu 10 dolarů). e-Poll nabízí jednoduchý způsob, jak vydělat peníze, aniž byste opustili svůj domov. Výplata peněz prostřednictvím platformy PayPal. Možnost nákupu dárkových poukazů na nákup ve známých prodejnách. Prostřednictvím charity můžete své peníze utratit za dobrou věc. Můžete sbírat body tak dlouho, jak chcete. Jejich platnost nikdy nevyprší. Za jeden zaplacený dotazník obdržíte 500 až 1000 bodů v závislosti na jeho délce a obtížnosti. Hodnota bodu se vynásobí. Čím více jich máte, tím vyšší hodnota je 1 bod. Pravidelné měsíční loterie až do výše 250 USD. S epollsurveys.com , můžete si být jisti, že dostanete zaplaceno v hotovosti nebo ve formě dodatečných odměn bez skrytých poplatků. Totéž platí samozřejmě pro všechny společnosti zabývající se průzkumem trhu.

 

Populuslive

Populuslive průzkum společnost nabízí velmi vzrušující způsob, jak vydělat peníze, které opravdu funguje. Od roku 2003 společnost roste a v současné době působí v sedmdesáti zemích po celém světě. Díky jednoduché a rychlé registraci se mohou všichni za chvíli zapojit a díky zajímavému bodu, který odměňuje, se rychle zamilujete do Populuslive . Kde jinde můžete vydělat až 3 libry za 15 minut svého času? Internetové průzkumy jsou hodnoceny podle bodů; 1 bod má hodnotu 1 libra. Průměrně až dva placené dotazníky týdně. Možnost výběru finančních prostředků od 50 liber. Měsíční výhra za 250 liber určená pro účastníky, kteří se nedostali do průzkumu. Payday každý měsíc. Dokončení průzkumu vás nebude trvat déle než patnáct minut. K dispozici pouze pro osoby starší 16 let.

 

Opinion Outpost

Další důvěryhodnou stránkou pro průzkumy a dotazníky je Opinion Outpost, která se zaměřuje na různorodé, ale vždy aktuální průzkumy . Prostřednictvím nich budete vyhodnocovat reklamy nebo webové stránky z různých oblastí a testovat produkty. Nejdůležitější je však to, že budete stále vyjadřovat svůj skutečný a pravdivý názor na toto téma, protože Opinionoutpost.com hledá skutečné názory obyčejných lidí. Vaše možnosti na této stránce jsou poměrně široké. Operátor také pracuje s Amazonem , takže můžete snadno převést shromážděné body do slevových kupónů pro tohoto světového distributora zboží. Totéž platí například pro iTunes. Platba přes PayPal. Stanovisko Outpost nabízí průzkumy s průměrnou délkou asi deset až patnáct minut, což vám umožní najít zajímavé příjmy. Placené dotazníky lze vyplnit také prostřednictvím mobilního telefonu, obvykle se hodnotí od 5 do 50 bodů. K registraci stačí dostatek informací - jméno, e-mailový kontakt a pohlaví. Minimální výplata je 100 bodů pro Paypal (10 USD) a dárková karta Amazon / iTunes je 50 bodů (5 USD). Partnerský program je k dispozici, aby vám pomohl přinést doporučení a získat z nich provize.

 

Budu velmi rád, pokud doporučíte tyto stránky vašim známým a přátelům.

Chybí vám, zde něco o čem by jste rádi ještě věděli? Nebojte se mi napsat v kontaktu a já to rád zde uvedu. 

Doporučuji se připojit k mé facebookové skupině, kde můžete sdílet názory, přečíst si novinky, atd.

 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Instagram Social Icon

 www.pracujicirodice.com - Web zaměřený na spojení lidí - co hledají a nabízí práci, brigádu, výpomoc, přivýdělek, potřebují informace, rady.