Cash back  portály v České republice

 

Pojem Cashback v překladu peníze zpět.

V roce 2010 se tento pojem ujal pro označení vrácení části peněz z nákupu na internetu.

Tuto možnost nabízejí specializované cashbackové portály, které jsou prostředníkem mezi vaším oblíbeným internetovým obchodem a zákazníkem. Procento vrácených peněz přes cashback se u každého obchodu liší, obvykle se jedná o 1-15%.

Peníze se vyplácí po dosažení určité částky na váš bankovní účet.

Některé obchody kromě vrácení peněz nabízejí slevové kupóny.

 

Jak získat vratné peníze?

Podmínkou pro získání provize je registrace na některém z českých caschback portálů, prostřednictvím jejichž odkazů poté navštívíte internetový obchod. Po zaplacení kupní ceny internetový obchod vyplatí provizi caschback serveru, který zpravidla její polovinu vrátí zpět zákazníkovi.
Nejdříve je ovšem nutné se registrovat v některém z níže uvedených systémů. Nic vás to stát nebude, ba naopak – za registraci získáte na váš účet uvítací bonus.

Než se rozhodnete nakupovat v některém ze zúčastněných internetových obchodů, musíte na stránce cashbackového systému kliknout na příslušný odkaz. Tím dojde k vaší identifikaci a následně po dosažení minimální výplatní hranice vám mohou být peníze vráceny.

 

Seznam cashback portálů v ČR

 

Tipli.cz

stahování.jpg

Jak na Tipli.cz nakupovat

Celkem v současnosti web nabízí již více než 350 obchodů. Prvním krokem je vytvoření registrace a přihlášení se k vašemu účtu. Nakupovat můžete následně začít tak, že si vyberete svůj obchod buď podle příslušné kategorie, dohledáte si ho podle názvu, případně si necháte zobrazit předem připravené žebříčky nejnovějších či nejoblíbenějších obchodů, mezi nimiž rovněž nechybí ani populární Aliexpress. Samozřejmostí je také možnost abecedního řazení všech položek.

​Co portál nabízí

S Tipli.cz lze z každého nákupu získat nazpět dokonce plných 33 %. Vaše odměna se může ještě zvýšit, pokud navíc přivedete dalšího nakupujícího, bonus máte možnost získat za až 20 svých kamarádů, a to v celkové výši 10 000 Kč. Vy i nově zaregistrovaný uživatel tak obdržíte každý po 250 Kč. Peníze se vám rovnou na váš účet vrátí do cca patnácti minut, proces nákupu se v ničem neliší od běžného. Nejste omezeni minimální výší vyplácené odměny, zásadní je, abyste získali alespoň 100 Kč, pak si můžete nechat vyplácet částky již od 1 Kč.

Současně portál nabízí garanci nejvyšších odměn. V případě, že byste tak jinde získali zpět vyšší částku, Tipli vám sumu dorovná, případně ji ještě převýší.

Nákupy fungují tak, jak je obvyklé, problémy by tedy nastat neměly žádné. V případě jakýchkoli nesrovnalostí lze ale samozřejmě prostřednictvím formuláře na webu také oslovit technickou podporu. Případně též můžete kontaktovat zástupce webu přes sociální sítě, stačí využít profil na Twitteru nebo Facebooku.

Ani slovenští uživatelé o pohodlí při nakupování nepřijdou, jelikož se dočkali lokalizování webu do svého rodného jazyka.

Výhody

 • jedna z nejširších nabídek obchodů

 • nejvyšší odměny za všech

Nevýhody

 • méně přehledné rozčlenění jednotlivých portálů

 

​Vratné peníze.cz

vratnepenize-cz.jpg

Jak nakupovat na VratnéPeníze.cz

V horním menu si z kategorií vybere tu oblast internetových obchodů, která vás zajímá. Případně můžete svou pozornost věnovat i slevovým kuponům. Pokud zatím nemáte konkrétní představu, můžete si vyobrazit všechny dostupné e-shopy. Těch je na portálu v současné době již více než 270. Podobně jako u konkurence, ani tady nemůže chybět mezi nakupujícími velmi oblíbený Aliexpress, který vévodí i zobrazovanému žebříčku TOP obchodů.

Co portál nabízí

Nejprve si musíte vytvořit svůj vlastní účet, k němuž se následně budete před každým nakupováním přihlašovat. Jinak by vás totiž nebylo možné žádným způsobem identifikovat. Využít můžete i svůj facebookový účet, případně se přihlásit přes MojeID.

Web láká nakupující na možnost nechat si vrátit až 15 % z každého nákupu. Což může ve výsledku znamenat, že ušetříte i několik tisícovek. Pozor na to, že ceny obchod ovšem počítá vždy bez DPH. Všichni nově registrovaní uživatelé navíc obdrží vstupní bonus ve výši 50 Kč. Vaše peníze vám mohou být vyplaceny od částky 300 Kč.

Získané výhody lze ještě vylepšit získáním bonusu za nového přivedeného nakupujícího. Za každého nováčka máte možnost obdržet 100 Kč. Pokud se registruje a nakoupí za minimálně 1 000 Kč, vy za to můžete obdržet 100 Kč. Přičemž počet takto nově registrovaných osob není nijak limitován. Dalších 20 Kč můžete dostat i za to, pokud si instalujete tzv. Připomínáček neboli rozšíření do vašeho webového prohlížeče. Případně si svůj nákup zvýhodníte kombinováním cashbacku a slevových kuponů, které web rovněž nabízí. Veškeré takto vrácené prostředky vám následně budou připsány na váš bankovní účet. Celý proces by přitom neměl trvat déle než zhruba dva až tři dny. Současně nemusíte měnit to, na co jste zvyklí, nákup přes cashback portály se nijak neliší od standardního nakupování.

V případě, že byste nenašli odpověď na svůj dotaz na webu, můžete využít kontaktní formulář a oslovit technickou podporu. Zároveň touto cestou lze řešit eventuální reklamace. Případně také ke kontaktování použijte sociální sítě, projekt má svou vlastní stránku na Facebooku.​

Web patří do skupiny MAFRA, a. s., která za sebou má mnoho dalších projektů jako například iDnes.cz. Využívá proto zázemí stabilní společnosti, což garantuje jeho spolehlivost. A jak sami provozovatelé uvádějí, stránky již využívá více než 110 000 zákazníků.

Výhody

 • zázemí velké společnosti

 • vstupní bonus

 • možnost uplatnění slevových kuponů

Nevýhody

 • absence věrnostního programu

 

Refundo.cz

Jak nakupovat na Refundo.cz

V přehledném horním menu si můžete vybrat kategorii, která vás aktuálně zajímá. Pokud zvolíte Cashback obchody, lze nakupovat podle druhu zboží, případně volit nejpopulárnější e-shopy. Slevové kupony web filtruje podle obliby a podle aktuálnosti, takže máte vždy přehledně po ruce to, co by vás mohlo zajímat. Kolonka Hromadné slevy sdružuje jednotlivé slevové portály a umožňuje vyhledávání na základě lokality, tj. příslušného města. Kategorie Cestování a dovolená pak nabízí možnost pořídit zvýhodněnou letenku, ubytování, případně celý zájezd nebo si půjčit automobil. Dále můžete s Refundo.cz snadno nakupovat na populárním Aliexpressu nebo si procházet katalog zboží.

Obratem si tak můžete ze široké nabídky obchodů vybrat ten svůj a začít na nákupech šetřit. Samotné webové stránky jsou navíc velmi uživatelsky příjemné a intuitivní.

Co portál nabízí

S portálem Refundo lze na nákupu ušetřit až 15 %, což v konečném součtu může znamenat úsporu až několik tisíc korun. Od vás to vyžaduje pouze jednoduchou registraci a následné přihlášení. Už v této fázi navíc obdržíte bonus 50 Kč. O výši vrácené sumy budete informováni ihned, sami si také můžete rozhodovat o tom, kolik si chcete nechat vyplatit. Minimální hranicí pro výplatu je částka 25 Kč. Vaše odměna vám obratem bude zaslána na bankovní účet.

Ušetřit můžete ještě více, a to díky kombinaci cashbacku a slevových kupónů. Jejich seznam je pravidelně aktualizován, spořit peníze s nimi tak můžete ihned. Refundo.cz nabízí slevové kupony u většiny velkých obchodů. Navíc máte možnost sbírat i bonusové a věrnostní body. Což vám umožní šetřit i tehdy, když nenakupujete. Pokud navíc doporučíte dalšího uživatele a on skutečně nakoupí, můžete získat další peněžitou odměnu ve výši 5 Kč za registraci každého nováčka. Pokud pak dotyčný nakoupí za minimálně 1 000 Kč, vy obdržíte rovněž bonus 100 Kč.

Jakékoli problémy můžete řešit s technickou podporou. Možnost se vám zpřístupní po přihlášení vaším účtem, přičemž využít můžete buď přímo přístupové údaje na portálu nebo se přihlásit prostřednictvím Facebooku. Případně sledujte také sociální sítě v podobě profilu právě na Facebooku či Twitteru.​

Refundo mohou mimo to využívat i nakupující ze Slovenska, web má slovenskou jazykovou mutaci. Co si sami uživatelé o webu myslí, to se dozvíte v poměrně propracovaném systému hodnocení. Zákazníci mají jednak možnost ohodnotit portál hvězdičkami a jednak se i dozvíte, co je vedlo právě k takovému názoru, neboť každý má možnost i vypsat konkrétní klady a zápory webu.

Výhody

 • široká nabídka obchodů

 • rychlost připsání odměny

 • věrnostní program

 • vstupní bonus

 • kvalitní technická podpora

 • možnost kombinovat cashback se slevovými kupony

Nevýhody

 • občasné technické problémy, bývá nutné smazat cookies, aby se částka skutečně vrátila

 

Alvarado.cz

stahování.png

Jak nakupovat na Alvarado.cz

Zvolit si můžete buď mezi procházením obchodů podle jména, případně si vybírat kategorii zboží, která je pro vás zajímavá. Portál vám současně výběr poněkud usnadní tím, že vám sám doporučí na prvním místě nejoblíbenější kategorie a nejlepší obchody. Samozřejmostí je možnost prohlédnout si všechny kategorie nebo využít vyhledávání, pokud už sháníte konkrétní e-shop. Ani na tomto portálu nechybí populární prodejce Aliexpress nabízející více než 60 milionů produktů. Pohyb po webu Alvarado vám navíc rozhodně usnadní i jeho přehledné uspořádání.

Co portál nabízí

Abyste mohli využít všech jeho služeb, budete nejprve muset podstoupit registraci a následně se pomocí zadaných údajů při každém nákupu přihlásit. Dál už můžete nakupovat tak, jak jste běžně zvyklí.

Alvarado slibuje poměrně zajímavý cashback v rozpětí 0,05 až 50 %, přičemž konkrétní hodnotu se vždy dozvíte u každého obchodu. Pro vás jakožto zákazníka by to mělo znamenat úsporu v řádech tisícovek korun. Minimálně si můžete nechat vyplatit částku 200 Kč. Což vám hned po registraci usnadní i vstupní bonus ve výši 50 Kč, který za ni obdržíte. Následně vám budou peníze převedeny na váš účet, podmínkou je, že se tak může stát až tehdy, když platbu potvrdí obchodník.

Kombinovat svůj cashback můžete i se slevovými kupony. Navíc lze šetřit i tehdy, když zrovna nenakupujete. Stačí Alvarado doporučovat dál.​

V případě reklamací nebo libovolných otázek se můžete obrátit na zákaznickou podporu. Ta je dostupná klasickým způsobem přes formulář na webu, ale také online prostřednictvím live chatu. Alvarado si navíc oblíbí i fanoušci sociálních sítí. Kromě dnes již v zásadě standardního profilu na Facebooku nebo Twitteru nechybí ani možnost se se zástupci portálu spojit prostřednictvím Google+.

Výhody

 • vstupní bonus

 • velmi jednoduše a přehledně řešený web

 • zákaznická podpora dostupná online

 • možnost využití slevových kuponů

Nevýhody

 • portál neuvádí, v jaké výši můžete získat bonus za přivedení nového uživatele

 • blíže není specifikován ani věrnostní program

 • někdy nemusí výplata cashbacku fungovat zcela spolehlivě kvůli cookies

​Plná peněženka.cz

 

Jak nakupovat na PlnáPeněženka.cz

Pro nakupování je nezbytná jednoduchá registrace. Posléze si v horním menu vyberete vámi požadovanou kategorii podle typu zboží nebo služby. Následně si zvolíte ještě subkategorii, do nichž jsou všechny položky roztříděné. Případně si nechte zobrazit kompletní nabídku a můžete procházet mezi všemi obchody.

Pokud naopak potřebujete jeden konkrétní e-shop, pro jeho nalezení využijte vyhledávání dostupné přehledně nad hlavním menu. Vybírat, kde nakoupíte, můžete také podle žebříčků sestavených na základě obliby nebo podle aktuálnosti. Tyto souhrny nabízí portál na své hlavní stránce. Ani tady nechybí mezi zákazníky velmi oblíbený Aliexpress, který má svoje pevné místo právě ve zmiňovaném výběru top obchodů.​

Mimo cashbacku lze na webu využít pro vybrané e-shopy stejně tak slevových kuponů.

Co portál nabízí

Předkládané slevy jsou až do výše 15 %. Ihned po registraci máte šanci na získání vstupního bonusu v hodnotě 50 Kč, což vaše nákupy ještě zvýhodní. Přesnou slevu se vždy dozvíte u každého konkrétního obchodu, kde je uvedena v procentech. Doba potvrzování odměny se pohybuje mezi 40 a 60 dny a od toho se odvíjí i okamžik, kdy bude vám převedena na účet. O přibližném datu budete předem informováni. Přičemž poskytovatel nijak nelimituje vyplacenou částku. Je tedy možné si nechat poslat výplatu již od 1 Kč, nicméně pokud si dáte vyplatit minimálně 100 Kč, máte také šanci si nechat přičíst bonusy. Výpočet odměny se vždy provádí za cenu zboží bez DPH.

Od vás je požadován pouze proklik přes portál, jinak nemusíte dělat nic a nakupujete stejným způsobem jako doposud. Odměna by se měla registrovat do tří dnů, pokud se tak ovšem nestane, obraťte se na technickou podporu dostupnou přes formulář, případně online. Portál se zaštiťuje programem Garance spokojenosti. Jakou zkušenost učinili s portálem jiní nakupující, to se dozvíte z jejich hodnocení, která se na stránkách nacházejí.

Nebudete-li nakupovat sami a doporučíte web dále, máte šanci obdržet za každého dalšího člověka 300 Kč. Přivést tak můžete až 20 svých kamarádů a získat tímto způsobem až 6 000 Kč.

Pravidelní uživatelé se mohou zapojit do VIP věrnostního programu a podle dosažené úrovně si nárokovat další speciální slevy. Mimo to nezapomeňte sledovat i aktuálně probíhající akce a soutěže. Přehled o těchto novinkách lze získat na sociálních sítích (Facebook, Twitter nebo Youtube).

Výhody

 • věrnostní program

 • vstupní bonus

 • řada dalších speciálních akcí

 • dostupné slevové kupony

Affiliate program

Poslední možností a zároveň tou nejlukrativnější jak si vydělat s tímto cashback portálem, je možnost zapojit se do jejich affiliate systému. Jde opět o doporučení stránky svým známým, přátelům, rodině, případně i neznámým lidem. Za každého doporučeného člověka, který udělá nákup do 90 dnů, dostanete 300 Kč.

 

K tomu, aby vám byla připsána odměna, nemusíte být aktivní, resp. nemusíte nakupovat. Druhou zásadní změnou je, že stránku Plná Peněženka můžete doporučit neomezenému množství lidí. Není zde tedy žádný limit na výdělek.

 

Získejte.cz

stahování (1).png

Jak nakupovat na získejte.cz

Získejte.cz nabízí celou řadu bonusů a navíc VIP program. Kromě toho, zde ještě můžete využít slevových kuponů, sezonní akce, žhavé novinky a hromadné slevy s cashbackem. I zde najdete klasické obchody jako v jiných slevových portálech, ale také řadu finančních institucí. K využívání cashback a slev je nutná registrace. Po registraci, zde najdete přehledný seznam obchodů, kde nakupovat.

​Co portál nabízí

Získejte.cz má aktuálně zhruba šest tisíc registrovaných uživatelů.

 • Bonus za registraci: 100 Kč + 50 VIP bodů

 • Bonus za doporučení: 100 Kč + 100 VIP bodů, podmínkou je registrace a nákupní aktivita nového uživatele – cashback alespoň 99 Kč. Navíc speciální bonusy za pět či deset doporučených členů.

 • Další bonusy: 30 Kč instalace aplikace do prohlížeče, 5 až 15 procent náhodný bonus za transakci.

 • VIP body: Za registraci, doporučení, odebírání newsletteru ale i samotné nákupy navíc sbíráte VIP body – za každou korunu z cashbacku například získáte 2 VIP body. Nasbírané body lze následně vyměnit za peníze – 1000 VIP bodů dělá 50 Kč, 2000 bodů pak 150 Kč. Maximálně je možné nasbírat 11 000 VIP bodů a vyměnit je za 3300 Kč.

 • Minimální výplata: 299 Kč

 • Počet obchodů: 485

Výhody

 • věrnostní program

 • vstupní bonus

 • řada dalších speciálních akcí

 • dostupné slevové kupony

 • sezonní akce

 • žhavé novinky

 • hromadné slevy

 • podpora

Singulis.cz a Videoboard.net

 
logo.png
stahování (2).jpg

Tyto dva navzájem propojené projekty nabízí běžným lidem vydělávání peněz přes internet. Přestože Singulis.cz i Videoboard.net jsou dvě nezávislé, samostatně fungující společnosti, jsou navzájem propojené tak, že po zaregistrování se do jednoho projektu se vám automaticky vytvoří účet také u druhého projektu.

Co je Singulis.cz?

Singulis.cz je sdružení regionálních obchodníků, které vzniklo z myšlenky podpory místních podnikatelů a drobných obchodníků v konkurenci s velkými obchodními řetězci, které často nabízí dovážené a nekvalitní zboží. Tento projekt vznikl v České republice. Provozovatelem stránky je společnost Singulis s.r.o..

Jak to funguje?

Podstata Singulis.cz spočívá v tom, že máte možnost využít slevy, kterou vám stránka nabízí. Na zmíněné stránce můžete nakoupit potraviny, benzín, elektroniku, ale také různé služby, jako například ubytování nebo kadeřnické služby. Výběr je skutečně široký.

Z každého uskutečněného nákupu se vám do vaší peněženky na stránce vrátí určité procento zpět. U každého obchodníka je procento vrácení peněz individuální. Pokud chcete vědět, kolik ušetříte, můžete si prohlédnout seznam obchodníků a popis, kde se nachází všechny potřebné informace.

Na to, abyste získali určitou finanční částku z nákupu zpět, stačí, když nahlásíte obchodníkovi své ID číslo – číslo, které vám přidělí Singulis.cz. Pokud díky nákupům ušetříte peníze, Singulis.cz vám je vyplatí na váš osobní účet. Peníze se vyplácí každý pátý den v měsíci automaticky na účet už od jednoho haléře.

 

Každý člen Singulis.cz, tedy i vy, má možnost oslovit majitele obchodů ve svém okolí, kam chodí nakupovat a kde chce cashback získat. Pokud se zná s majitelem, který bude nakloněný myšlence Singulis.cz a zapojí se, potom bude mít tento člen cashback nejen ze svých nákupů, ale i z nákupů zákazníků, kteří u známého majitele nakupují. Pokud to bude například pekárna, tak to bude cashback denně.

Jak si mohu vydělat?

Tak jako u mnoha podobných stránek,  také u této funguje princip doporučení svým známým (a neznámým přes Facebook, e-mail, diskusní fóra – prioritou je, samozřejmě, osobní doporučení svým přátelům).

Registrace je bezplatná, tak jako také ve vašem případě, a potom, když daná osoba uskuteční nákup, získáte odměnu za reklamu, resp. za doporučení. Navíc, přes své známé (nakupující) máte možnost  doporučit také obchodníka, čili prodejce.​

V Singulis se tedy cashback získává za nákupy vlastní + za nákupy zdarma registrovaných členů pod vámi.

 

Jiné možnosti výdělku

Singulis.cz nabízí i jiné možnosti výdělku – jednou z nich je například doporučení prodávané nemovitosti přes virtuální kancelář. Máte možnost spolupracovat se Singulis.cz v pozici obchodního zástupce.

Další možnost výdělku nabízí Videoboard.

Videoboard je aplikace, která vám vydělává peníze už jen tím, že je spuštěná. Funguje také jako spořič. Navíc pokud denně odehrajete 25 her pexeso, připočítá se vám na účet každý den 1 WCR (24,50 Kč). Abyste ale mohli využívat tuto aplikaci, musíte být registrovaným členem Singulis.

Jaké jsou výhody Singulis.cz?

Singulis.cz nabízí mnoho nejrůznějších výhod, které vám mohou ušetřit nemalé peníze, a ještě vám nabídnou zajímavé bonusy. Pokud se tedy stanete jejich členem, nemusíte platit žádné poplatky ani nic podobného. Navíc, díky tomuto členství ušetříte nemalé peníze při nákupech u obchodních partnerů a konečně můžete díky Singulis.cz také vydělávat.

Nakupováním u těchto živnostníků podporujete rozvoj místního podnikání a také vyšší zaměstnanost. Jíte kvalitní potraviny regionálních výrobců a dodavatelů a ne ,,odpad” dovážený ze zahraničí.

A co Singulis nabízí podnikatelům?

Jste podnikatel a přemýšlíte, jak by se vám mohl Singulis.cz hodit? Prvním významným plusem je výměna novinek na trhu, bez kterých se žádný podnikatel neobejde. Vždyť informace a novinky jsou důležité! Další výhodou je platební terminál zdarma s nízkými odvody od 0,92% z transakce provedené platební kartou. Navíc, jako zákazníci můžete využívat systém Singulis.cz úplně zdarma. Kromě toho, jako podnikatelům vám Singulis.cz může zprostředkovat pokladny pro elektronickou evidenci tržeb za výhodných podmínek, přivést nové zákazníky z řad stávajících členů Singulis.cz (přes dvacet tisíc členů), získáváte jednoduché webové stránky, reklamu na sociálních sítích nebo vytvoření krátkého reklamního spotu s následnou prezentací v systému Videoboard.

Mám to zkusit?

Ať už jste zákazníkem nebo podnikatelem, Singulis.cz vám rozhodně pomůže. Jako zákazníci získáte skvělý přístup k novinkám na trhu, k nejrůznějším slevám, soutěžím o hodnotné ceny a peníze zpět získáte za nákupy ve všech obchodech, které jsou členy tohoto obchodního sdružení.

Pro ty z vás, kteří by si chtěli v rámci Singulis.cz přivydělat, je tu možnost vydělat si pomocí affiliate programu, který vám vyplatí peníze z každého nového člena, kterého do tohoto obchodního společenství přivedete, a který uskuteční nákup.

Pro podnikatele je to možnost, jak získat nové zákazníky, jednodušší vstup na trh a snadnější zavedení pokladních systémů. Díky sdílenému marketingu vám odpadá starost s reklamou a samozřejmě dosáhnete také vyšší tržby.

 

Hamty.cz

stahování (3).jpg

Jak nakupovat na Hamty.cz

Nejmladší cashbackový portál vyplácí zákazníkům vyšší odměny než konkurence a za to si strhne pro sebe ročně maximálně 240 Kč z nastřádaných peněz. Pokud zákazník nakupuje málo, tak platí menší nebo žádný poplatek. Sice často ale jen na krátký čas navyšuje Hamty.cz výši provizí pro zákazníka formou akce.

Nakupovat lze ve 420 e-shopech rozdělených do 10 nákupních kategorií. Mobilní aplikaci budete hledat marně, ale nakoupit se dá i bez ní z mobilu.

Vstupní bonus činí 50 Kč, bonus za doporučení kamarádovi 200 Kč. Dostat můžete ještě 10 Kč, pokud si přidáte ‘hlídací’ rozšíření do prohlížeče. Další výhody v podobě věrnostního programu zde nejsou k dispozici. Přes Hamty se dá nakupovat na některých slevových portálech na webu hamty.cz najdete slevové kupony. Odměnu vyplácí Hamty od jedné koruny na bankovní účet zákazníka. Stane se tak do tří pracovních dnů od požádání. Za nakoupené zboží získáte maximální odměnu 30%.

Výhody

Kupony na slevy

Hromadné slevy (cashback + slevový portál)

Věrnostní program

Minimální částka pro vyplacení 1 Kč

Rychlost vyplacení 3 pracovní dny

Podpora ochotně a rychle komunikuje přes e-mail a facebookové zprávy.

Priceless specials.cz

 
stahování (2).png

Jak začít?

Registraci do programu Mastercard Priceless Specials zvládnete jednoduše ve třech krocích.

Aktivujte účet

Vytvořte si účet online. Doplňte několik osobních údajů a účet aktivujte. Posledním krokem před vaším vstupem do programu bude přidání platební karty.
Ověřte kartu

Pro přidání karty je třeba ji z bezpečnostních důvodů ověřit. Ověření karty zvládnete jednoduše a rychle prostřednictvím on-line platby ve výši 1 Kč.

Pro ověření karty můžete také využít účtenku o platbě kartou od jednoho z partnerů programu.
Využívejte účet

Radujte se z odměn z každého nákupu u vybraných obchodníků a splňte si svá přání. Zároveň vás každá platba kartou, nejen u partnerů programu, přiblíží k exkluzivním kuponům na různé slevy, vstupenky a další benefity.

O programu Mastercard Priceless Specials

Staňte se členy programu a u vybraných obchodníků získáte z platby kartou peníze zpět. Zároveň vás každá transakce kartou, nejen u partnerů programu, přiblíží k exkluzivním kuponům na různé slevy, vstupenky a další benefity. A ještě k tomu si můžete splnit přání.

Pokud platíte u obchodníků zapojených v programu, získáte za platbu kartou automaticky cashback - peníze zpět.

Exkluzivní kupony

Každá transakce kartou (nejenom u partnerů programu) se počítá. Čím více transakcí provedete, tím zajímavější slevy a benefity získáte.

Možnost splnit si přání

Napište nám, co si přejete, a možná právě vaše přání splníme.
*Banky, které podporují tuto výhodu: Fio banka, Cofidis, Expensa, mBank, Hello bank, kreditní karty Gratis MONETA Money Bank, kreditní a GOLD karty České spořitelny.

Cashback world.com

 
D5zH9SyxCKd9GJ4T6rkBdeqZw1coQAaQyCUzUF4F

Jak nakupovat na cashback world

Máte dvě možnosti přes chasback card nebo on-line nakupování.

CASHBACK CARD

 • Nakupujte v kamenném Cashback Shopu

 • Ukažte svou Cashback Card při placení u pokladny

 • Těšte se z Cashbacku a Shopping Points

ONLINE NAKUPOVÁNÍ

 • Vyberte si Online Shop podle svého přání

 • Klikněte na „Nyní nakupovat online!“ a můžete začít nakupovat

 • Sbírejte Cashback a Shopping Points

CASHBACK

 • Až 5% z nákupní částky zpět

 • Částka k výplatě Vám bude převedena na Vaše bankovní konto

 • Výplata od nasbírané částky CZK 320

SHOPPING POINTS

 • Při každém nákupu sbíráte také Shopping Points

 • Zajistěte si velkorysé slevy díky Shopping Point Deals

 • Za uplatněné Deals obdržíte opět Cashback a Shopping Points

Výhody​

 • 130 000 partnerských společností

 • Bezplatná aplikace

 • Novinky

 • Karta nákupní

 • cashback helper podpora

 • evoucher

 • registrace zdarma

Doporučení a pár rad na závěr

Doporučuji si projít všechny cashback portály. Cashback portály nabízejí různé výhody, různé obchody, liší se v částce k vyplácení a době výplaty. Jsou různé cashback portály a taky proto, ne každému musí vyhovovat stejný portál.

Moje rada na závěr, připojte se do jednoho nebo do všech portálů jako já a využívejte slev a cashback. Pokud by jste věděli o novém dejte mi vědět a rád ho zde doplním.

 

Budu velmi rád, pokud doporučíte tyto stránky vašim známým a přátelům.

Chybí vám, zde něco o čem by jste rádi ještě věděli? Nebojte se mi napsat v kontaktu a já to rád zde uvedu. 

Doporučuji se připojit k mé facebookové skupině, kde můžete sdílet názory, přečíst si novinky, atd.

 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Instagram Social Icon

 www.pracujicirodice.com - Web zaměřený na spojení lidí - co hledají a nabízí práci, brigádu, výpomoc, přivýdělek, potřebují informace, rady.